Welcome To Forum #Pahang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome To Forum #Pahang

webmaster.webchat.org

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU

Go down 
2 posters
AuthorMessage
abbyfunny

abbyfunny

Number of posts : 52

CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU Empty
PostSubject: CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU   CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU Icon_minitimeFri May 30, 2008 12:41 am

CINTA BAGI FAIZ (IRCKILLER) UNTUK AKU:
memang tak patut faiz ni. ada dia nak jodohkan aku dengan orang kerdil. memang aku agak kurang tinggi tapi patut2 la si faiz tu nak carikan aku jodoh. Bukan hina golongan kerdil, kang anak2 aku jadi macam 7 org kerdil berebut sorang puteri lak.

CINTA BAGI YUS (LALOT) UNTUK AKU
dia ni lagi hampes. ada nak jodohkan aku dengan orang gemuk lagi boroi serta kementot.aku ni macam semut merah jer x yah carikan aku gajah. kang kena hempap.. x ke kes naya.

CINTA BAGI MAKCIK UNTUK AKU(ORG YANG PALING RAPAT DENGAN AKU)
makcik aku lagi hampeh.dia asyik desak aku kawen. Yelah.. bukan taknak kawen tapi kena la cari yang sesuai.tapi makcik ni pelik skit. dia cakap cuba kawen dulu. agak x serasi, tinggalkan jer.. isk..isk.. x nak la pegang tajuk Mak Janda.

CINTA BAGI MAK UNTUK AKU
Mak aku sporting.cari la sesapa yang aku suka. amik la masa selama mana yang nak. janji bahagia..

CINTA BAGI AYAH UNTUK AKU
ayah cakap Jodoh tu kat Tangan Tuhan. Kalau dah kita usaha tapi belum sampai jodoh redha je la.

CINTA BAGI KAWAN UNTUK AKU
bagi kawan kawan yang dah kawin selalu cakap jangan tunggu lama lama. kawen tu best.. kawan kawan yang belom kawin lak cakap. nak kawen biar bersedia jangan kawen hanya untuk sementara.

CINTA BAGI AKU UNTUK AKU
Walau aku asyik cakap sal kawen tapi bertopikkan cinta tapi itulah hakikatnya. kalau kawen automatik kena cinta. tak cinta maka tak bahagia. apapun CINTA BAGI AKU UNTUK AKU entah siapa.
Back to top Go down
kasanova
Admin
kasanova

Number of posts : 27

CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU Empty
PostSubject: Re: CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU   CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 5:19 am

wau romantik

Ada Apa Dengan Cinta ?...

Cinta manusia hanya bersifat sementara...

Cinta Ilahi kekal selamanya....

"Faiz : Tiada Lagi Cinta "
Back to top Go down
http://www.myspace.com/djIRCKiller

CINTA BAGI MEREKA UNTUK AKU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» cinta bagi aku adalah cinta abadi
» madah cinta
» Cinta Itu Buta ?