Welcome To Forum #Pahang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome To Forum #Pahang

webmaster.webchat.org

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?

Go down 
thomasim87
kristylove
6 posters
AuthorMessage
kristylove

Number of posts : 47

Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Empty
PostSubject: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 4:15 am

dua minggu lagi, sy akan berkahwin. ingin tanya adakah saya bertindak berketelaluan jika minta hadiah perkahwinan daripada kawan saya.. sebab skrng ni sy rasa hadiah lebih baik.. sy ingin senaraikan hadiah yg saya mahu.. senanglah bagi mereka.. haha.. betui tak?
Back to top Go down
thomasim87

Number of posts : 5

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 9:24 pm

pd i macam ok saje..kalao hadiah yg u mahu x begitu mahal boleh lah..tapi macam mana nak pasti semua orang tak akan kasih hadiah yg sama?
Back to top Go down
catwang

Number of posts : 17

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeTue Sep 18, 2012 4:13 am

Bagi saya pula, saya lebih suka tunai sebab kita boleh beli apa-apa jua yang suka dengan wang tu. Kalau minta kawan-kawan bagi hadiah, mereka mungkin tak suka dan tak mau datang majlis you.
Back to top Go down
kristylove

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeWed Sep 19, 2012 8:19 am

ape reasksi korang kalo sy nak 40" Smart Full HD LED TV with surround system. mungkin hadiah ni boleh letak di rumah baru sy lah..
Back to top Go down
popolan

Number of posts : 42

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 4:03 am

WAH...tau x hadiah ni sgt mahal ni...macam mana kawan u akan beli? semua ni sudah rm5 ribu... u mau mereka rompak bank ke? nasib baik i bukan kawan u!
Back to top Go down
annely

Number of posts : 43

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 7:36 am

wah, begitu tamak ke u? Haha… tapi aku rasa kita mmg mungkin akan menang tv tu dan lain-lain lagi setiap hari dengan tekan*128# sahaja!!
Jangan lupa panggil kawan-kawan kau menyertai juga ya!
Aku dah beritahu semua ahli keluargaku, lebih peluang dapat ^^
Mereka bagi hadiah seperti
Samsung 40" Smart Full HD LED TV,
Samsung Galaxy S III,
Pioneer Blu – Ray front surround system,
Samsung Galaxy Tab 2.0 7",
Nikon Coolpix waterproof AW100 dan lai-lain lagi!
Hebatkan? kalao tak faham cuba tengok bawah:

Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Slide1-5
Back to top Go down
kristylove

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeFri Sep 21, 2012 2:52 am

annely wrote:
wah, begitu tamak ke u? Haha… tapi aku rasa kita mmg mungkin akan menang tv tu dan lain-lain lagi setiap hari dengan tekan*128# sahaja!!
Jangan lupa panggil kawan-kawan kau menyertai juga ya!
Aku dah beritahu semua ahli keluargaku, lebih peluang dapat ^^
Mereka bagi hadiah seperti
Samsung 40" Smart Full HD LED TV,
Samsung Galaxy S III,
Pioneer Blu – Ray front surround system,
Samsung Galaxy Tab 2.0 7",
Nikon Coolpix waterproof AW100 dan lai-lain lagi!
Hebatkan? kalao tak faham cuba tengok bawah:

Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Slide1-5

ape tu dialing *128# ? Itu pertandingan kah ? Benar benar boleh menang tiap tiap hari ? Kalo cam tu, i mau la semua hadiah yg menarik tu. sebab benda yg u list tu saya suka!
Back to top Go down
annely

Number of posts : 43

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeTue Sep 25, 2012 1:18 am

Kau tak tau? Itu sebenarnya datang dari Xpax. Tiap-tiap hari mereka akan bagi hadiah berharga RM10k kepada sesiapa yang bertuah. Caranya juga tak susah, hanya perlu pilih satu pack dari surf, talk, text atau fun. Ambillah semua jikalo kau betul-betul nak dapat TV tu. Semoga kau berjaya ya! Very Happy
Back to top Go down
thomasim87

Number of posts : 5

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeTue Sep 25, 2012 3:02 am

ni macam MLM la ...u kena join lepas tu mereka akan kasih u hadiah hadiah ni...i x kan pergi lagi sebab i sudah cuba dulu.
Back to top Go down
barley

Number of posts : 27

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitimeWed Sep 26, 2012 1:10 am

u hanya bagi tau org ada hadiah utk menang tapi tak ajar mereka camne nk menang pulak.. duh.. bagi org yg ingin menang hadiah setiap hari, mai sini ..

http://xpax.com.my/whatchuwant_about.php
semoga berjaya !

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?   Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan? Icon_minitime

Back to top Go down

Berketelaluan tak kalo minta hadiah perkahwinan?
Back to top 
Page 1 of 1