Welcome To Forum #Pahang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome To Forum #Pahang

webmaster.webchat.org

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Pernah tak sesiapa mengalaminya.....

Go down 
5 posters
AuthorMessage
popolan

Number of posts : 42

Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Empty
PostSubject: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:13 pm

bila nak bayar bil, ada xtra caj.. bil jadi mahal.. kdg2 aku pening cane boleh jd mahal.. aku dh buat data quota ikot plan dah.. asal ada xtra caj lg.. bengang mcm ni baik aku tukar.. line apa yg murah skrg utk internet hah?
Back to top Go down
kristylove

Number of posts : 47

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeSun Mar 22, 2015 11:29 pm

kau tanya aku line apa yg murah? aku ni, mmg tak suka telco msia ni. semua benda kedekut. aku terpaksa amik je utk call and msj. tenet, aku prefer fixed line. aku rasa kau guna xpax kan? kan xpax still ada PPu. takkan tak tahu? batak gila. mmg lah dia telan kredit kau.
Back to top Go down
montyashley

Number of posts : 24

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeTue Mar 24, 2015 2:37 am

kristylove wrote:
kau tanya aku line apa yg murah? aku ni, mmg tak suka telco msia ni. semua benda kedekut. aku terpaksa amik je utk call and msj. tenet, aku prefer fixed line. aku rasa kau guna xpax kan? kan xpax still ada PPu. takkan tak tahu? batak gila. mmg lah dia telan kredit kau.

ye ke ppu ada lg? dgr cite dh takde wei.. mmber aku ckp takde ppu dah.. tp aku pon x sure la..
Back to top Go down
aprilstucked

Number of posts : 29

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeTue Mar 24, 2015 2:50 am

montyashley wrote:
kristylove wrote:

ye ke ppu ada lg? dgr cite dh takde wei.. mmber aku ckp takde ppu dah.. tp aku pon x sure la..

betul lah dia ckp tu. aku dh dpt dah msj die. so tak perlu risau pasal ppu dah. nnt semua dpt msj. mcm ni msj dia.Pernah tak sesiapa mengalaminya..... 11067910
Back to top Go down
popolan

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeWed Mar 25, 2015 1:50 am

aprilstucked wrote:
montyashley wrote:
kristylove wrote:

betul lah dia ckp tu. aku dh dpt dah msj die. so tak perlu risau pasal ppu dah. nnt semua dpt msj. mcm ni msj dia.Pernah tak sesiapa mengalaminya..... 11067910

ppu ni apa benda pulak.. aku tak paham la weei.. aku nak tanya lain.. bukan pasal ppu ni..
Back to top Go down
montyashley

Number of posts : 24

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeWed Mar 25, 2015 2:14 am

nice info bro!

weh po, ppu ni pay per use. kalau dah hbs langgan tenet, terus ttp data plan kalau tak nnt dia cas kau each second kau guna, guna credit kau. tu yg parak nnt! HAHA
Back to top Go down
kristylove

Number of posts : 47

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeThu Mar 26, 2015 1:33 am

ah.. takde maknanya nk caya.. mcm la xpax x caj lagi kalau btol ppu dh takda.. ntah2 caj lain pulak.. telco ni bukan leh caya sgt..
Back to top Go down
aprilstucked

Number of posts : 29

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeThu Mar 26, 2015 2:35 am

serius betul dorang sendiri dah ckp kat website dorang kot. takkan nak tipu lak. Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Screen10
Back to top Go down
barley

Number of posts : 27

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeThu Mar 26, 2015 9:35 pm

best comeback dari xpax.. ak berminat dgn plan ni!!!
lagipun telco ni terkenal dgn liputan terluas dn speednye laju

Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Picture1   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Picture2   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Picture3
Back to top Go down
popolan

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitimeFri Mar 27, 2015 1:18 am

laju blh thn celcom tmpt kau kan? oh ppu rupanya. so, aku rasa, tak perlu tukar lah. sbb ppu dah takde kan? thx guys info!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Pernah tak sesiapa mengalaminya.....   Pernah tak sesiapa mengalaminya..... Icon_minitime

Back to top Go down

Pernah tak sesiapa mengalaminya.....
Back to top 
Page 1 of 1